Yannis Baraban

6,0
52 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yannis Baraban

ZAwsze mi się podobają faceci o takim charakterku ..ech...on jest boski poprostu !!!!!!!!!!

martysia77

palce lizać, nie? :) Hmm... jest w nim coś intrygującego - bardzo podoba mi sie jego spojrzenie. W Zodiaku 2 te jego oczy momentami naprawde są przepełnione żalem czy zlością. To mi się podoba najbardziej. Oczy...

nighta_day

Zgadzam się całkowicie. W krótszych włosach jest mu lepiej....

ewelynka18

Dużo lepiej. I schudł też. Ale o oczach to długo będe mówić-Ciekawe spojrzenie. Chwilami przypomina mi Roberta Gonere :P A wam nie?

nighta_day

taaak, mogłabym go schrupać ;) Na mnie też największe wrażenie robią jego oczy - potrafi tak wymownie spojrzeć - takie spojrzenie jest więcej warte od wielu słów. No i trzeba przyznać, że w garniturze prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w I serii HŚ. Podoba mi się też, że nie daje się przesadnie ponosić emocjom - np. w scenie, gdy dowiedział się, że Esther spędziła noc z Loikiem (z drugiej strony nie dziwię się, że nieomal go zatłukł, gdy dowiedział się, że to Loic jest odpowiedzialny za śmierć jego córki, Lucie).

martysia77

Trzeba przyznać ma w sobie coś co przyciąga... i szczerze mówią od początku liczyła ze będzie dobry... a tu nie do końca tak wyszło.... ale w HŚ jest cudowny!

martysia77

Widzę że nie jestem sama ;) Tak tak mnie też podobają się jego oczy i nie tylko; szkoda że nie grał w innych serialach- mogłabym go oglądać i oglądać ;)

Maczeta

On chyba grał już kiedyś w innych serialach,ale nie były pewnie emitowane u nas zazdroszczę trochę jego żonie...................Pewnie już jakąś ma........

martysia77

Zgadzam się z wami normalnie facet do schrupania i do zgwałcenia :p
A te oczy uff gorąco ,takie niebezpieczne i pełne żądzy ,skąd takich facetów brac??

martysia77

też ze mnie kretynka, ale normalnie mogłabym być jego kolejną ofiarą - dla tych oczek w 2 wszystko :*:*:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones