PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167235}

Horoskop śmierci

Zodiaque
7,7 3 871
ocen
7,7 10 1 3871
Horoskop śmierci
powrót do forum serialu Horoskop śmierci

mam pytanko czy ktos moiże ma jakieś odcinki tego serialu na kpomie?? jeśli tak to bym prosiła żeby ktoś mi przesł je na miala : aaasiulaaa@wp.pl
a może ktos ma te dwa ostatnie?? bo ja teraz wyjeżdżam i akurat mnie nie bedzie :(

ocenił(a) serial na 10
azumi_2

jak bys ie ktoś znalazł ktoś kto by mógł przesłać to bym prosiła zeby przesłał także i mnie ;];]
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
paulina315

paulina315@wp.pl .... papa

paulina315

ja tez poprosze jeśli ktos ma ten film, poniewaz nie udało mi sie obejrzec 2 ostatnich odcinków :( mkw2@op.pl

ocenił(a) serial na 10
azumi_2

Dużo odcinków znajduje się na e-mule tylko długo się ściągają i zapewne są w wersji francuskiej :)

ocenił(a) serial na 10
azumi_2

ja mam cały pierwszy sezon, wszytskie odcinki ale w wersji francuskiej, nie da sie tego wyslac na maila, ewentualnie jak chcesz moge zrobic z tego torrenty i wyslac

sonko10

Ooo, to ja bym ładnie prosiła :) Mój e-mail to: ola2523@poczta.onet.pl
Z góry dzięki :*

ola2523

Ja też bym poprosiła o te odcinki. moj adres Oollaa1990@wp.pl
Z gory dziekuje

azumi_2

Także bardzo bym chciała obejrzec ten serial jeszcze raz!!! Rownież mogłabym prosic o przesłanie na bogusia.k1@wp.pl!!! z gory dziekuje i pozdrawiam!!!

bogusia1300

ja poprosze o zdjęcia i film jak to jest możliwe :) pozdrawiam.
cienias1992@wp.pl

azumi_2

Witam, jeżeli ma ktoś linki do torrentów z odcinkami to proszę o wysłanie
na maila metallinka@gmail.com . Będę baaaaaaaardzo wdzięczna :)

ocenił(a) serial na 8
azumi_2

Witam wszystkich mam drobne pytanko orientuje się ktoś może gdzie można znaleźć linki do pobrania tego serialu.
Za wszystkie inf. z góry dzięki.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones